Reakcia na: J #25427:
Asi nerozumieš slovensky. Aký racionálny dôvod Ťa vedie k tomu, aby to 1)VODIČI nemali v popise práce NIE
2)DISPEČERI mali ÁNO
???
Už mi rozumieš alebo budeš dokola omieľať to svoje?
Také argumenty typu "toto bude až keďbude tamto" doviedli DPB tam, kde je.
Emo
- 2008 ako ZV na L34 o 9:12 na križovatke Brnianska - Štefánikova - Šancová.
Na 30/2, voz 3635 bol dnes "super vodič" - jazdil ako by jeho najväčším snom bolo jazdiť Formulu 1 - pred križovatkami a zastávkami zastavoval zásadne na poslednú chvíľu a čo najprudšie a mali ste vidieť ako uháňal v Lamači pod Segnármi! No a samozrejme, dvere sa zatvorili až ďaleko za zastávkou. ?
Oproti tomu jazda s vodičom 3020 na L80 bola celkom iná: jazdil plynulo bez prudkých brzdení, zo zastávky sa nepohol skôr, než boli zavreté dvere a na zastávke Aupark dokonca počkal až odídu dva autobusy, ktoré stáli pred ním (vodiči kraťasov to často nerobia). ? ? ?