Reakcia na: J #25427:
Asi nerozumieš slovensky. Aký racionálny dôvod Ťa vedie k tomu, aby to 1)VODIČI nemali v popise práce NIE
2)DISPEČERI mali ÁNO
???
Už mi rozumieš alebo budeš dokola omieľať to svoje?
Také argumenty typu "toto bude až keďbude tamto" doviedli DPB tam, kde je.
J
n: No veď ja som to myslel ako ideálny prípad, v nejakom pomyselnom DP. Som si istý, že v DPB nie je možné aby všetky vysielačky fungovali, aby bolo 99% pokrytie,...
Ale dalo by sa to inak. DPB vie dosť dopredu kedy bude výluka. Nahral by sa info napríklad tak, aby sa zahlásilo, v tomto prípade, na hl. stanici ešte pri otvorených dverách a v smere z Petržalky za zastávkami Dvory, Aupark, Zochova. Vopred by sa približne určilo aké vozy tam budú na poradiach + ZV a do tých sa to nahrá aj so zmenou trasy. Dostane to nejaký nový kód.
Založí sa to do archívu, keď bude treba o 10 rokov znovu výluku na danej trase, aby sa to nemuselo nahrávať znovu. Ale to som zase v nejakom inom DP.