Dňa 18.10.2001 som sa márne pokúšala na zastávke električky v Karlovej Vsi - zast. Borská smerom do mesta zakúpiť v automate lístok na MHD za 14,- Sk, t.j. 3O-minútový. Aj napriek tomu, že indikovalo zelené svetlo, že je v poriadku a že som tam nahádzala požadovanú sumu, lístku som sa nedočkala. To sa mi nestalo na tomto mieste prvýkrát, ale niekoľkokrát behom krátkej doby. Neviem, či dopravný podnik uvedené automaty kontroluje, ale zrejme áno, veď predsa peniaze musí vyberať a lístky dopĺňať. Ako je potom možné, že sa takéto veci tak často stávajú? Alebo mu stačí, že mu peniaze sypú a tiež majú možnosť si zarobiť aj potencionálni revízori?
nespokojná cestujúca
nespokojná cestujúca
COLOR
O 13:23 vypli na useku Racianske myto-Blumental prud. Vodic povedal ze mu volali z dispecingu a hovorili ze sa nieco pokazilo... Dodavka prudu bola obnovena o 13:38 (15 minut!) a na krizovatke Krizna-Legionarska som zazrel montazne auto trolejoveho vedenia ako si to frci smerom na Olejkarsku... Kym sme este stali pri BLumentali, stihol som to cele odfotit a vsimnut si, ze Siemens 79??+?? v smere na Racu ma tiez na BROSE nastavene "Dubravka"... to je sila... Ak sa chcete zabavit, chodte von a cakajte. Inak nap[ocital som 9 vodicov ktori mali zle otocenu tabulku s nazvom konecnej (plati pre K2 a T3+1xT6). Brutal day.
--------
k dispatch-informations:
7931+32 isla dnes rano o 7.40 do vozovne z linky 9
Piatok:6283 na 206
Sarkan jazdil na 7087 (tusim po VP a ledva dobrzdil na vyhybku...
2829 sa pokazila na 34, nahradil ju 3043, ktory potom odisiel zalohovat na 59