Dňa 18.10.2001 som sa márne pokúšala na zastávke električky v Karlovej Vsi - zast. Borská smerom do mesta zakúpiť v automate lístok na MHD za 14,- Sk, t.j. 3O-minútový. Aj napriek tomu, že indikovalo zelené svetlo, že je v poriadku a že som tam nahádzala požadovanú sumu, lístku som sa nedočkala. To sa mi nestalo na tomto mieste prvýkrát, ale niekoľkokrát behom krátkej doby. Neviem, či dopravný podnik uvedené automaty kontroluje, ale zrejme áno, veď predsa peniaze musí vyberať a lístky dopĺňať. Ako je potom možné, že sa takéto veci tak často stávajú? Alebo mu stačí, že mu peniaze sypú a tiež majú možnosť si zarobiť aj potencionálni revízori?
nespokojná cestujúca
nespokojná cestujúca
Jano
Dnesne vypadky su z linky 83:
- 2511 neskor ho nahradil 2815
- 2309 nahradilo ho zalozne vozidlo 4804 az do konca sluzby
- 2811 nahradilo ho zalozne vozidlo Ik. 280 ( zial cislo neviem ) a nasledne vozidlo 2807, ktore pred 20. h. uz skoncilo sluzbu na inej 83
Reklamu na ten uver alebo co toje ( este stale to neviem ) ma aj vozidlo 2309