Sobota: Do 9.10 vypravené sóla - 4093(1), 4089(2) - kvoli uzávierke Slovanského nábrežia a konečnej tým pádom posunutej na zastávku U Srnčíka. Na odchod 9.15 spod Nového mosta už vypravené kĺbové vozidlo (4831(1)). 4089 dostala poruchu - promptne bola vyslaná dielňa a poradie kryté najbližším dostupným záložným vozidlom (1001-NMost). Po odstránení poruchy nastúpil do výpravy 4833(2). Všetko sa zvládlo - i napriek mimoriadnej situácii - bez väčších potiaží. ?
?
Ad: Nepriznaný-2405/61 piatok
? na popoludňajšej špičke na 96!
Ad: príspevky vs. 3619
110? Nie.
Vodič je po zdravotnej stránke v poriadku, a celý, chvalabohu.
Áno-vyhýbal sa prekážke na ceste - z koľajiska cúvalo osobné auto.
Tak dnes sa začalo s opravou zastávky Smolenická smer mesto. Náhradná zastávka je posunutá asi o 50m ďalej smerom k čerpacej stanici Esso.
Dajte to ako novinku please, ak je to novinky hodné.
poprosim spravcu stranky aby doplnil novy grafikon platny od 1.5.2004 pre linku c.59
vdaka
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
fobust
Mal to radsej napalit do toho auta, dopadol by lepsie ako ked to vrazil do stromu. A ten blbec by nabuduce kukal kam cuva.