Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: ja #20014:
Nad zakrpatenými mozgami niektorích prispievateľov sa nestačím čudovať. Mám pocit, že práve Ty si ten dotyčný vodič. A podľa tvojich perverzných poznámok si myslím, že máš aj niečo iné zakrpatené, tak si potrebuješ vykompenzovať mindrák.

A ešte niečo: keby si si prečítal moj skorší príspevok, zistil by si, že elinami sa tak často nevozím, preto som sa pýtal. Lenže vysvetľuj to primitívom ako Ty!!!

A výpravu k životu nepotrebujem!!!
emo? a to co je za bonzacika? mimochodom, videl si tabulku zv u elektricky? ak sa ti nepaci, ze vodic fajcil, mohol si ho vyfajcit ty. zdravim vsetkych uchylacikov, co spisuju vypravu. dohodni si u dispecingu, aby ti ju kazde rano o 3:00 poslali, aspon budes mat nad cim onanovat.
Reakcia na: aNTI #20012:
Ok, už som kľudný, ale vieš, nemám rád, keď sa takí ehm, ehm tvária, že zjedli všetku múdrosť sveta.
Reakcia na: Emo #20011:
and Re #20010 GA: ale no tak chlapci nejde o fazulky;-)
Reakcia na: GA #20010:
TAK SORRY!!! VIEŠ BYVAM V PETRŽKE, TAKŽE ELINAMI SA TAK ČASTO NEVOZIM, TY PREMUDRELY K****!!!
ZE KACHNY NA 11???? ZOBUD SA SI ZABRZDENY DOBRE POL ROKA
Reakcia na: emo #20008:
Na linke 11 su supravy, odkedy bol zavedeny ten novy system grafikonu.
Pár drobností z dneška:
3605 videný o 14:22 na L82 na Kúpalisku Matador A VODIČ FAJČIL V KABíNE!
2015 videný o cca 16:35 na zastávke Dvory smer Dúbravka (L83).
Inak dnes som si na L11 (poradie neviem) všimol 7843 + 44. Nemal ani tabuľku ZV, takže predpokladám, že tam bol normálne vypravený. Je to bežné? Lebo pokiaľ viem na L11 sa vypravujú kachny.
Reakcia na: qwix #19980:
No, nie je to tak celkom pravda. Dnes som sa viezol napr. v 1800 a tam vpredu zvonček fungoval.
all: Kedy je
- kofola?
- protest proti 50 cm plotu?
- obhliadka tunela?
Reakcia na: Guri #20003:
OK uz len zohnat kameru, ucastnikov, nejakych obetnych soferov, najst si cas, atd...
7715+7786 a 7783+7784 aj dnes poobede na skusobnych jazdach.
Reakcia na: Ike #20000:
Môžem pomôcť statívom a kompletným digitálnym zostrihom.
Reakcia na: Ike #20000:
Mohli by sme, len chýbajú financie:-p

Inak máš pekné číslo príspevku 🙂
Reakcia na: Ike #20000:
jeee 20000. priiispevok ;-p ;-p

Inak na tu kofcu zajtra nemozem, jedine, ze by bola vecer...


Tomas> bacha na vec... ;-P ;-P
Inak, ludia, celkom vazne, nenatocili by sme nejaky dokument o doprave v BA? ;-P
Reakcia na: Tomáš #19993:
Prečo do mňa stále rýpeš. Fajn, raz som to zvýraznil, a čo mám urobiť?! teraz mi to budeš celý život pripomínať, že som to zvýraznil?! Bol by som Ti veľmi vďačný keby si prestal do mňa rýpať a uťahovať si!!! 😞
Reakcia na: Tomáš #19993:
Prečo do mňa stále rýpeš. Fajn, raz som to zvýraznil, a čo mám urobiť?! teraz mi to budeš celý život pripomínať, ťe som to zvýraznil?! Bol by som Ti veľmi vďačný keby si prestal do mňa rýpať a uťahovať si!!! 😞
Reakcia na: Andy #19995:
No mas pravdu, niekedy nechapem!!! Ale myslim si, ze mam na to pravo:-)

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.