Reakcia na: Ma178rek #183394:
DPB by mohol prísť so sloganom "Chceš byť hitom sociálnych sietí? Vrhni sa pred električku! - Do you want to be a hit on social media? Throw yourself in front of a tram!" Ten shitstorm za to stojí, aspoň by sa o tom viac hovorilo.

Ma178rek
myslím si že pre cestujúcich by to bolo asi najrozumnejšie...