Tie fotky updatu sú fantastické, hlavne tá posledná, ale pi druhej je popis: "Električka č. 11 na konečnej Petržalka - Sad." To je ako ev. č. električky je 11 alebo linka 11, bo na eline je jasne vidieť 6ku?

a napokon 7803-04
, ale napokon nemusel, lebo autobus sa vratil
M: ZV 7304/2
M: ZV 7817-18
a 7803-04/ oba 3
M: bol pripraveny, ale napokon neisiel ZV 1511
/1
M: ZV 2011
/??; ZV 2818/8
A to s tyma suciastkama je stare, ale ak to mam chapat ako vianocne prianie, tak aj ja tebe... a vlastne vsetkym skvelym ludom, co sem chodia prajem vsetko dobre k sviatkom a v novom roku hlavne vela vozokilometrov bez nehody :))
Šťastné a veselé...
). Vacsinou to bola debata na temu. Aj ked ta tema bola obcas mimo temy %-X
frenky
Inak pomaly, ale iste ma prestava bavit citat 140 prispevkov za ani nie 2dni, z ktorych 70% je uplne o nicom. Netvrdim, ze prave ja sem pisem vzdy podstatne veci, ale co uz tu sa rozbieha, to je moc.
COLOR> je mi jasne, ze co ti teraz poviem zasa ofrfles, ale skus sem pisat iba PODSTATNE veci, ostatne si vecer zosumarizuj a hod to ako JEDEN prispevok. Ked ti to tu davnejsie dakto vytykal pindal si, ze nemas net doma. Teraz ho uz mas, tak v com je problem???