Len si z jazykovedcov nerobte srandu. Ti, co nevedia gramatiku, nemaju pristup napr. na Admin. Pozrite sa ako to je so slovencinou na nemenovanej sekcii iMHD. Ved si z toho robia vsetci len srandu... Nastastie na BA to zatial tak kvoli "jazykovedcom" nie je ;-))))
COLOR
Re #16830 frenky: Lebo sa to nikdy tak nerobilo, este nic nedoslo, vsetci su na obede, cestujuci by to nechapali, to sa neda...