deko: Ked som si pozeral update fotogalerie zo vcera, uvedomil som si, ze ako daleko sme uz pokrocili v modernizacii elektriciek. Az mi to normalne chyba:(


Stalo sa dakomu daco?
, ale viac neviem, pretoze som sa isiel pozriet pri PKO
M: ZV 7717/7; ZV 7799
M: ZV 1819 
M: 2820/7
COLOR
Nehoda je to velmi podobna 7075 a ta uz dlho jazdi. Len laminat sa trochu odlomil. Uvidime, tipujem ze na to naplacaju git
Pozdravujem ten par, ktory nam chcel dat e-mailovu adresu, nech im posleme fotky z tej nehody a boli prekvapeni, ked sme im nadiktovali www.iMHD.sk