deko: Ked som si pozeral update fotogalerie zo vcera, uvedomil som si, ze ako daleko sme uz pokrocili v modernizacii elektriciek. Az mi to normalne chyba:(


Stalo sa dakomu daco?
, ale viac neviem, pretoze som sa isiel pozriet pri PKO
M: ZV 7717/7; ZV 7799
M: ZV 1819 
M: 2820/7
Mat3j
37: 1101, 1067/5
38: 3521/1
43: 3632/1
92: 4803/2