Ináč ste super! s tou novinkou, že chodí 7799 sólo! Však chodí sólo už od piatka 12. (decembra) (Odvtedy vždy záložák) Mám dôkaz, lebo v pondelok 15. som sa v popoludňajších hodinách rozprával s jedným pánom, čo býva na Krížnej (bonifác) a ona išla okolo, tiež niečo hradila.
to boli sardinky
Zdenko
5: 7913+14
31: 1301
33: 3185, 3705
Tak to uz je na dnes ale naozaj vsetko.