Reakcia na: Mat3j #16613:
Je v tom logika, asi som sa musel pri prepise pomylit. Jasne, ze voz 2825 patri k linke 83.
.
, ale ta varkosa nas dobehla v DNV...
.
Mimochodom, ta reklama je zvonku vcelku pekna, akurat skoda ze tej elektricke uz trci kus gumy pri prednych dverach
Andy
1. Preco by si mal dat tu namahu a vymazavat to?
2.Ani sa to neda vymazat, pretoze sa doondia cisla prispevkov
3. Na iMHD sa to zo zasady nevymazava