Reakcia na: COLOR #16532:
keď ma opustil môj milovaný Colorko (dnes poobede)si - srandujem, nie? neznášam všetko maďarské...

Ved uvidime... Keby nam ale boli ponuknute za dumpingovu cenu, alebo aspon za vyrobne naklady s tym, ze spolu s Ostravou bude Blava testovat v premavke, tak by som vela nerozmyslal.
Andy