Bohuzial nemam zaznacene dni, tak len poznamena, ze tento tyzden som videl nasledujuce: 3514 na 30, 170? na 37, 3024 na 41, 3030 na 29 a 3044(?) na 29. Co si v Krasnanoch poplietli midibusy a normalne? :-)))
Apropos Krasnany... Beus (ktory tam jazdi s elektrickami, pre tych, co nevedia) mal dnes "klubisticku elinu" na 9/8 poobede (nejaka T3SUM)... zucastnili sme sa tam v hojnom pocte (asi ciste nahodou) a aj predvadzal, kolko to da na plny kotol.
Apropos Krasnany... Beus (ktory tam jazdi s elektrickami, pre tych, co nevedia) mal dnes "klubisticku elinu" na 9/8 poobede (nejaka T3SUM)... zucastnili sme sa tam v hojnom pocte (asi ciste nahodou) a aj predvadzal, kolko to da na plny kotol.

Andy
6621 vodic je debil. Kazdy den ked s nim ide tak mu naschval pribehnem do prvych dveri, pretoze vzdy zastavi na opznacniku tretimi dverami... Potom stale nadava, pripadne ma stihne zavriet vo dverach. Je to taky blazon... Uz som ho raz aj fotil, no uz to radsej neskusim
COLOR: 2881 na 208 do dispecera??? Ved to je exkluzivita, ktora by mala kazdemu prist smskou!
Cookies: A chodili vtedy trolejbusy ked bola 2881 na 208?