Reakcia na: fobust #16432:
len doplnim ze dnes jazdi s HewletPackard T6, zadny voz 7920 (predny 7919?)
ZOSMIESNOVANIE tak to nad nie Tomas... :-I
dobry misung. Hehe.

Ber to ako zart a nezapinaj svoju bujnu fantaziu.
Tomáš
No nemusel si ma tak zosmiesnit,ale ja sa uz nad nicim nerozculujem! Nazor brat nikomu nebudem!