Reakcia na: Cestujúci #16351:
Hmmmm čo vám tak prekáža??? Darro iba chce dať najavo kde je pravda!A tú pravdu má! Ja sa s ním poznám a obaja sa venujeme MHD niekoľko rokov. By som povedal, že on ešte viac. A odbornú pomoc skúste hľadať vy pretože ak človeka nepoznáte tak nehádžte tu také frázy ktoré sa absolútne nehodia na dotyčného človeka.
a ako to hodis na WEB tak aby som to mohol rovno stiahnut? POSLI MI TO MAILOM NA darro@orangemail.Sk
Lebo tie chrona su castokrat uplne na trt.
Andy
- firma, ktora odstranovala konare, si svojvolne uzavrela cestu, teda na vine je firma
- firma, ktora odstranovala konare, nevedela o tom, ze nemoze uzavriet cestu, teda na vine je ten, kto zariadil odstranovanie konarov, a mal dat firme vediet, ze nesmie uzavriet cestu
- ten, kto pisal oznam nebol informovany o tom, ze bude cesta uzavreta, teda na vine je ten, kto mu to mal povedat, ale nepovedal
- ten kto pisal oznam, zabudol na to, ze bude cesta uzavreta
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)