Reakcia na: tibor1 #163166:
V týchto miestach by kludne mohla byť zastávka aspoň pre N34. https://www.google.sk/maps/@48.1397625,17.103146,3a,75y,69.09h,83.29t/data=!3m6!1e1!3m4!1swAO4sJq1_HU_FaTVxZJL1w!2e0!7i13312!8i6656?hl=sk
https://www.google.sk/maps/@48.1400052,17.1006733,3a,75y,292.03h,76.88t/data=!3m6!1e1!3m4!1s22obd_iToT_uUw_h_BnoNQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=sk
Solider