Reakcia na: tibor1 #163140:
Jedna vec mi ale nejde do hlavy. Ako Vám pomôže zastavenie nočnej linky pri Moste SNP, ak idete na autobusovú stanicu? Však od Mosta SNP je to rovnako ďaleko, ako Hodžovho námestia.
https://goo.gl/soZqtB
Mike
Ale na rozdiel od zastávky na rampe je toto "legislatívne" čisté riešenie a nepotrebuje žiadne iné schvaľovanie, iba v rámci DPB.