Reakcia na: tibor1 #163140:
Jedna vec mi ale nejde do hlavy. Ako Vám pomôže zastavenie nočnej linky pri Moste SNP, ak idete na autobusovú stanicu? Však od Mosta SNP je to rovnako ďaleko, ako Hodžovho námestia.
https://goo.gl/soZqtB
tibor1
Bol by dobrý nápad, keby linky N31 a N34 zastavovali v blízkosti mosta SNP, napr. na nájazde pri Rybnom námestí? V noci je minimálna premávka, vozidlá tam aj tak občas zastavujú pri dávaní prednosti chodcom na priechode...
N33 ide o 7 minút (zast. Lafranconi) skôr, prestup nie je možný.
Ide mi o to, že keď idem na skorý medzinárodný autobus z KV, tak dostať sa s MHD na AS je nemožné v rozumnom čase cestovania, k mostu SNP je to 1200 (700) m od zastávky Chatam Sofer (Zochova), čo je dosť veľa. Ak nemám veľký kufor a je pekne, tak nie je problém sa prejsť, ale nie je to ideálne.
Ďakujem za váš názor.