Reakcia na: Darro #16319:
Tu fotku som fotil s normalnym fotakom na kinofilm
Potom zoscanoval, zmensil, vypol progressive encoding v tom JPG, uploadol na net a z mobilu stiahol z netu cez wap.Inac ta ista fotka je aj na imhd..
A co sa tyka davania fotiek na mobil do pozadia, tak to robim vyhradne tak, ze zmensim fotku normalnu (hocijaku z iMHD), a potom si ju ulozim. Obvykle ked sa to odfoti telefonom, tak to byva hnusne... A ja aj tak nemam fotak na telefone.
):
M: ZV 7704
Darro
ak chcete 4089 chodte na:
wap.redboss.cz/tapeta.wml?id=13727
ak chcete 4216 chodte na:
wap.redboss.cz/tapeta.wml?id=13725
ak chcete 1808 chodte na:
wap.redboss.cz/tapeta.wml?id=13726
Upozornenie: Mozte to stiahnut len na mobil typu 6110, 7210, 7210i, 3100 proste len na ten mobil co ma display parametre velkosti 128x128 a musi to byt Nokia.