Reakcia na: Petto #163096:
Od hradu by som išiel linkou 203 na Žilinskú, tam prestúpil na linku 2 smer NM a podľa potreby na Trnavskom mýte prestúpiť na smer Ružinov/Zl.piesky. Prvý spoj linky 4 z Kamenného nám.na Zl.piesky ide už o 4:48h
Ten spoj o 5:03h cez školský rok ide pretože je vypravený z vozovne JD a napája sa na linku 8 na nám.SNP smer Ružinov
forester
č.6 madam keď máte takú prácu kde naozaj treba prísť presne, musíte chodiť s predstihom, aspoň ja to tak robím a nič nezmeškám a už vôbec nie som v strese.Normálne zmýšlajúceho človeka to aspoň takto napadne.