Reakcia na: Sisa56 #163091:
Pekne napísané ale ešte by som sem dal bod:č.6 madam keď máte takú prácu kde naozaj treba prísť presne, musíte chodiť s predstihom, aspoň ja to tak robím a nič nezmeškám a už vôbec nie som v strese.Normálne zmýšlajúceho človeka to aspoň takto napadne.
Pe67
2) Električky stále premávajú ako cez školský rok. Podľa školských prázdnin budú premávať od 5.3.do 9.3.
3) Pre budúcnosť láskavo napíšte z akej zastávky ide o 5:19h a akým smerom!! (predpokladám že ten rozdiel v grafikone cez šk.rok/prázdniny bude v tom že z ktorej vozovne sa vozidlo napája na trať. Cez školské prázdniny túto linku vypravuje iba voz. Krasňany, takže všetky spoje asiže budú začínať na zast. Vazovova smer Ružinov!!