DPB sa ani len neunúval na svojej stránke vypísať že minimálne 45min nepôjde žiadna električka z Dúbravky smer mesto a že električky jazdili iba po Karlovu ves?
Bol to iba ťukanec, 29T - 7403 narazila do T6A5 - 7939+7940. Bol som v Dúbravke ale nevidel som žeby jazdila náhradná X5. Plno ľudí čakalo na električkových zastávkach.
A možno miesto utláčania brečky pluhom, by bolo dobre použiť rotačné kefy, tak ako ich používajú v Nemecku. Lebo pri +2 nepotrebuješ ani soľ ani štrk.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Ámos
Ale teda ak na 2cm vrstvu snehovej brecky, treba pouzit najprv pluh, hrdo do toho.
https://www.youtube.com/watch?v=7rFMX3HFSMQ