Len-tak mimochodom, do katalogu vozov som strcil uz aj 21Tr ;-)) Fotky uz mam, musim len dat zoskenovat... V popise vozov to este nie je...

Ale obavam sa, ze problem bude inde...

, takze pokial nemas zastavku priamo pri dome, staci otvorit kryt, zmacknut zelene tlacitko a vystupujes...
d3k0