Reakcia na: mbendzala #162927:
Viem si predstaviť tú komunikáciu s dispečingom, keď prvý vodič uviazol v kopci.V: Uviazol som na Pražskej, šmýka sa, neviem sa dostať hore kopcom.
Pán vodič, kde sa nachádzate??
Pán vodič, kde sa nachádzate?
mbendzala
ma ho DPB?:/
ocividne 211 a 32 zvladq Kramare, tak ono sa tazko improvizuje, lepsie sa pripravit, a len sa vyhlasi kod sneh-kramare a bude kazdy vediet co ma robit... napr. ziadne klby na Kramare, lenze kam potom... to je lepsie ked sa to naplanuje dopredu a kazdy vie co ma robit... tento stav s prehliadkou trolejbusov na Prazskej nie je idealny, lepsie by asi bolo aj rano ich nechat vo vozovni:(