Reakcia na: COLOR #16272:
V Prahe to maju poriesene velmi elegantne. Na niektorych T3R.P nie su kryty nad dverami ani len na stvorhrany, su tam len obycajne rukou otocitelne, hm... no take one
, takze pokial nemas zastavku priamo pri dome, staci otvorit kryt, zmacknut zelene tlacitko a vystupujes...
Co uz, podla mna si mal vodic vykurit voz este pred prichodom na linku... ;-D
M: ZV asi 2016/2; ZV 2625/10
mike
2212 na 78 (namie100 2513)
...mili Mlynskodolinski studenti (pisem z Auparku - diakritika 0 bodov): to vas tak bavi rozculovat sa nad premavkou 31/39 ? Ked xete, mozem to vytmavit osobne, sem ten princip pisat nexem, aby zas nebolo zle...