Reakcia na: COLOR #16272:
V Prahe to maju poriesene velmi elegantne. Na niektorych T3R.P nie su kryty nad dverami ani len na stvorhrany, su tam len obycajne rukou otocitelne, hm... no take one
, takze pokial nemas zastavku priamo pri dome, staci otvorit kryt, zmacknut zelene tlacitko a vystupujes...
Co uz, podla mna si mal vodic vykurit voz este pred prichodom na linku... ;-D
M: ZV asi 2016/2; ZV 2625/10
frenky
Okolo 15:00 isla zo stanice vymrznuta 3604 hradit daku 88. Prisla na krizovatku. Stoji. Z vyfuku sa jej vali para. Vtom vodic zapne bufik a spod kabiny sa vyvalil pekne smradlavy, ale hlavne "ekologicky" modro - sedy stiplavy a smradlavy dym...