Reakcia na: Valec #162718:
Nič proti K2S. Niekoľko ich tu potrebujeme, len nie toľko, prebytok (najstaršie) stačí odstaviť. V Pd sú vhodné na e-2,6 a ako tu už bolo uvedené, aj na e-7 v Pdšo. Cez víkendy zasa na e-2,8. Asi bude potrebné napísať sťažnosť na DP i cez tých ružinovských (mestských?) poslancov...
forester
Ďale je už fakt o držku posielať autobus do takej zasekanej ulice ako je Páričková. Buď na jednu stranu dať zákaz zastavenia alebo zmeniť trasu.