Na linke 8 jazdí 6 Škodoviek, ale zato K2 sa presunuli na linku 9, kde ich jazdí 10 (čiže taký počet ako na linke 8 predtým), z toho 4 dokonca počas špičiek. Celodenná linka 9 sa zároveň musela prispôsobiť špičkovej linke 6. Toto tu už bolo pred pár rokmi. Takže nie je to nič nové!
Pekné zasnežené ráno, momentálne 209 na hlavnú stanicu, trolejbusy tradične stoja pod Kramármi na Pražskej a pod Kolibou. Capacita má problém zísť aj dole Pražskou.
Lamač vyzerá byť tiež hore bez autobusov...
Rozkopavka cesty zdrzuje MHD linky 30, 37, 32, 92 a 192... je to pred krizovatkou lamacskej, brnianskej, limbovej a mlynskej doliny. Vznika tam uzke miesto a miesto 2 pruhov je 1 pruh
Áno ide, ale úplne prvý ranný spoj a po 18.30 niektoré (v cestovnom poriadku vyznačené, ako aj označené na transparentoch) už nejdú - tie idú priamo po Betliarskej.
Vodič 6867 si to vpáli do križovatky 29/8 / Špitálska na červenú a následne ešte má tú drzosť vytrúbiť chodcov, ktorí si dovolili vojsť na priechod pre chodcov na zelenú. V čase prejazdu trolejbusu križovatkou už svietila zelená pre E a autá...
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Juraj76