Reakcia na: Miki #16269:
Kedze dopyt maju prevazna elektricky, namierim to na ne (zvonit vodicovi nema velmi velky vyznam, mala pravdepodobnost, ze pochopi alebo ze cingatko funguje
):1. T6 1. a 2. seria: smola
2. T6 3. seria: smola
3. K2: trhni dverami
4. T3SUCS,SU...: trhni dverami
5. T3G: skus trhnut dverami, ale niektore mozno nepojdu
6. K2S: smola
4. qwix: :-|
Hmm, tak potom sa to da spoznat uz len podla toho, ze cislo 1408 je zlte a 1406 oranzove
qwix
"... V pisomnom vyjadreni vodic uviedol, ze na Vami opisanu udalost sa pamata, je si vedomy nedodrzania odchodu. Zdovodnil to tym, ze si pomylil casy odchodov, za co sa Vam touto cestou ospravedlnuje ... Za preukazane porusenie pracovnych povinnosti bola vodicovy za mesiac november 2003 kratena vykonnostna odmena o polovicu ... a verime, ze v buducnosti budete so sluzbami MHD v Bratislave spokojny."