Reakcia na: xxx #16258:
a opat nerozlucna dvojica 1814, 1830

to robia ti soferi naschval, alebo je to tak na ch*** spravene samo os seba ?

Jedine, ze by ich tam niekto vypalil autogenom
)
a napokon 2515
M: dvakrat ZV 2148
/1; 2515/1
Zaujimavosti:


Takze mozno aj nejake fotky vyjdu...
Ved preto, takto sa na to da pozriet, aj ked to stale povazujem za gycove, ale aspon nie ohavne.
d3k0
Re #16259 xxx: 1406 od 1408 lahko odlisis
Myslel som, ze linkou 51 jazdia len dochodcovia a ja
Dnes pre zmenu nesla 68 o 12.03 z Bajkalskej. A tu uz nemam moznost ist na nieco ine, pretoze vsetko ine bolo uspesne zrusene