Reakcia na: MatejBA #162464:
A zítra to bude v Blesku a v Televizních novinách! Žádám střídání a jdu okamžitě za Weiglem!

je to rýchlejšia trasa ako s 83/84 keď samozrejme prestup pasuje
myslel som Dvory :d chybyčka se vloudila
Mike
Skúste prestupovať na Hodžovom nám, alebo sledovať už skôr aký autobus je pred Vami, nielen náhodou až keď idete vystúpiť (a následne nadávať).
Čo sa týka Lúk V, aj tá zastávka trápi viacerých, aj vodičov aj nadriadených, len nie všetko čo sa týka zastávky ovplyvní DPB a nie tak rýchlo.