2.12. Som išla čakala na zastávke pred Polusom na 51 smerom na Nobelovu. Autobus čo má ísť o 16:00 vynechal a ďalší, ktorý ide o 16:37 meška. To nie je jediny príklad meškania či vynechania spoju. Je to na dennom poriadku. Kedy sa naučíte za peniaze ktoré inkasujete poskytovať aj kvalitné služby. A kto mi nahradí to, že vďaka "skvelej bratislavskej doprave" zmeškám vlak a musím dve hodiny čakať na ďalší? Alebo by ste mali vracat cestovné za vynechané spoje ale to by ste to asi mohli zabaliť.
a napokon 2515
M: dvakrat ZV 2148 
tr3mp
Prvá príčina zápchy: nehoda (inak keď som prechádzal okolo, už tam stálo len jedno a policajti), druhá: v skoro všetkých autách sedel len jeden človek ... vlastne iba v jednom boli dvaja pasažieri, no ten druhý bol pes
Ak si chcete pozrieť zopár rozmazaných fotiek, skúste tu http://tr3mp.host.sk/mhd/20031202/