Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Mike #161542:
Tu už fakt zodpovedným prepína a bohužiaľ to nie je z tepla... ☠
Reakcia na: trolejbus6207 #161538:
No, tých druhých 5 je vraj výrazne poruchovejších ako prvých 5.
A plus opäť sa dosahuje kladný hospodársky výsledok, teda tento krát vraj ešte kladnejší ako za delfína. Takže na začiatku kvartálu sa objednajú náhradné diely za pár eur, všetko sa nafasuje, vozy sa opravia a pustia do premávky. A zvyšných dva a pol mesiaca sa vozy už iba odstavujú a zasa sa čaká na ďalší prísun drobných na ND.
Reakcia na: MatejBA #161540:
Prebiehajucu.
Zastavky autobusov Botanicka zahrada posunute blizsie smerom ku Karlovej Vsi. Je to pre chystanu rekonstrukciu nadchodu? 🙂
Reakcia na: trolejbus6207 #161538:
okrem toho jedneho rozmlateneho neviem, nie som od nich...
Reakcia na: TeBeCe #161537:
keď už tu spomínate "krpce", aký je problém s Urbino 10-kami? Tri z desiatich sú odstavené viac ako dva týždne...
Reakcia na: Petto #161536:
ano, buduce leto by to uz malo chodit ako hodinky ?
Reakcia na: anetinka #161535:
treba vydrzat uz, mali by dojst aj nove mikrobusy , tak mozno sa docka aj 35tka prip. sa nasadia menej starsie vozidla
Linka č. 35 z Kuklovskej buď ráno nejde vôbec, lebo sa asi cestou niekde rozsype a my potom čakámé úplne zbytočne a cesta do práce sa nám pretiahne o pol hodinu alebo nám ujde pred nosom, lebo nepočká na trolejbus 33, ktorý na tak krátkej trase z Molecovej dokáže urobiť aj 2 minútové meškanie.
Reakcia na: Samčo #161531:
93/15 - 1844
Reakcia na: Trammat #161532:
Aktuálne mešká iba linka 212 a 204 v okolí Patrónky.
Na Kramaroch nejaky problem s trolejbusmi?
Reakcia na: Ámos #161529:
Huh? Ake odporucanie?
Reakcia na: UltraM #161527:
Skusaju odporucania M.Fundarka z debaty o elektricke ?
Reakcia na: UltraM #161527:
Prehanaju sa medzi ZST N. Mesto a Zlatymi pieskami
7511+7528 z JD na Zlate Piesky
7841+42 dnes na sukromnej fotojazde ?
Dobry den, dnes okolo 14h bola neprejazdna Kosicka ul z dovodu padajucich konarov.Hasici zatarasili cestu a tak sa vodic musel otocit.S harmonikovym busom spoj 68 to bola fuska. Nastastie vodicka zaparkovaneho bieleho auta, ktore stalo autobusu v ceste medzicadom prisla a busarovi sa podarilo otocit a nasledne sa vratit na Dulovo a zmenit smer cez Parickovu. Napriek hundrosom to pan vodic zvladol bravurne a preto mu patri velka vdaka.c.spoja je 4092.Dakujeme!

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.