Reakcia na: Michal Lánik #16072:
Stránky iMHD nie sú stránkami Dopravného podniku Bratislava, a.s
ja mam podobny pripad: nikto kto chce ist do lamaca nenastupi na L30 ale na L37
. A vecer taktiez - ked idem z prace zo Sl. u. tak je solidna kolona vozidiel az od Noveho mosta.
Hehe.
)
M: ZV 7718/6; ZV 7304/3 a 6; 7791-92/6
M: ZV 7063/5; ZV 7112/6
M: ZV 7718/5
M: ZV 2938/5; ZV 2940/6
M: ZV 2627/2
:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
Povies svoj nazor a mas pruser 
Ale to mi asi tazko niekto vrati, ze jo?
J
Môj sused jazdí na 4. kolóne, predtým azdil trole. No keď ho zbadám za volantom a pozdravýmho, tak iba namňa tak pozre avšak neodzdraví lebo vie, že počas jazdy sa nerozpráva.
93:4508 dosť veľké problémy s prevodovkou. Trápil sa vodič a chrčali aj kolieska v prevodovke. No a nesvietilo vnútorné osvetlenie.
Re #16050 COLOR: No najkrajšia reklama čo som kedy videl v BA má momentálne 3705. Ako je ideálna, neuveriteľne sa k tomu TAMu hodí.