vysvetli mi niekto aky zmysel ma rano tlacenica v 32 zo zastavky Kuklovska,ked busy 33 chodia kazdych 5 min a vezie sa nimi velmi malo ludi?Vsetci chcu ist 32 aj napriek tomu,ze vystupuju na Molecovej,neviem ci sa im paci taky srot autobus ako je 32.Bolo by vhodne keby aspon rano isla 32 castejsie ako kazdych 20 min.
. A vecer taktiez - ked idem z prace zo Sl. u. tak je solidna kolona vozidiel az od Noveho mosta.
)
M: ZV 7718/6; ZV 7304/3 a 6; 7791-92/6

d3k0
Inak, 7115 ma na vnutornych transparentoch dlhe nazvy zastavok, akurat hlasenie stale nefunguje. A preto by som chcel zlavu z elektricenky - svoj podiel, ktorym som zaplatil nefungujuce hlasenie zastavok vo vsetkych vozoch, kde je zabudovane a nefunguje