J> jo, v 1814 som sa viezol, nic moc, ale ta prevodovka je dobra, ked ju uvidis daj vediet. Ako chces. Poradie nemusis pozerat, staci smer a cas, ja uz si poradie zistim.
Vdaka.
Vdaka.
Vdaka.

A aj 2605.
frenky
COLOR> naco bolo potrebne pisat, ze vodic z 1009 je tvoj / nas znamy??? Ak z toho bude mat problemy, tak si ma nezelaj...
No a ja teraz bezim zistovat 83/10. a 83/11.