vyzara to tak, ze dnes boli na Radlinskeho ulici tratove skusky, nakolko som o 21:58 videl stat supravu 2xT6A5 ihned za vechslom Radlinskeho - Vazovova smerom do mesta.
Tak som ho chcel nahanat aby som videl viac, no on uz bol dve zastavky... potom som to vzdal.. Vodic pravdepodobne isiel na konecnu a tam to napravil (ktovie ako?) Asi 3/4 hodinu som potom pozeral ci sa tam nieco dalsie nestane, ale vacsina elektriciek si to ani nevsimla.. A dufam, dufam ze tam ten drat este stale trci... Stihol som to odfotit este kym stala na zastavke...
Mat tak videokameru..
si
Po dlhsiej chvili cakania a pozorovania zacpy elektriciek pri tescu na kamennom namesti a po telefonate na dispecing DP som sa dozvedel, ze sa tam naburali 2 vozy a to neaka kacica (evidencko si nepamatam) a T3 7722, ktore potom presli okolo nas... ludi ignorujuc ich, ze vraj sli spisovat zapisnicu o nehode do ruzinova :-))
kedze ani potom nic neslo dopratal som sa neak na 78-ku, ktora pri zimnom stadione uviazla v zacpe... no nic, tak som si povedal ze dalej idem pesi, ked som dosiel ku bajkalskej, tam sa zacpa koncila, 78ka presla tak polovicu cesty co ja a problem bol ze zelena na smer rovno po hlavnej ceste bola akosik kratka... a pri ceste stal policajt a obdivoval zacpu. Mal som mu 100 chuti povedat nieco pekne...