Reakcia na: Darro #16009:
Sunka to je,ale ved len preto,ze ma svoje roky!!!Nieee len minule sa mi ten voz nejako zapacil!~!!:-)Ale ja si ocenujem teraz tych robosov co na tom voze makali a davali ho do kopy!!!


Btw. dnes do Janovej vypravy pripadnu aj dva vypadky na 21.

d3k0
1812 dnes ako ZV na 68.
Kto pozna toho sediveho dedka jazdiaceho na jednom z najstarsich Ikarusov, by sa mozno necudoval jeho dnesnemu spravaniu, no ja hej. Zastavilo totiz pred nim nejake auto a snazilo sa odbocit doprava. Normalny clovek by ho odisiel, alebo zatrubil, on vsak nie. Namiesto toho predniesol asi minutovy monolog vulgarizmov najhrubsieho zrna, ktore si vypoculi (ako ina) cestujuci. Malo to len jedinu vyhodu - prvy raz v zivote som ho videl ist rychlo ;-))