Reakcia na: Tomáš #16000:
bude to 2x potvrdene. Aj ja som ich obe dnes videl.

Btw. dnes do Janovej vypravy pripadnu aj dva vypadky na 21.
A aj 2605.
Ináč, možno by bolo riešenie ala Paríž: Tam sú také zápchy, že jeden den to môže trvať busu 20 min. a iný 60 min, a tak na zastávke nemajú v po - pi odchody!!! Majú ich tam písané až po 20 tej a cez víkend. Na linku sa nasadí veľa poradí (videl som aj okolo 40), chodia stále (interval asi medzi 2-6 minút) a na konečnej skoro vôbec nestoja. Zaujímalo by ma, aký majú grafikon

Jano
Este malickost z piatkoveho vecera (21. 11.):
- okolo 22.30 bola na niekolko minut zastavena premavka elektriciek liniek 1 a 12, pretoze v kolajisku pri PKO skoncila Honda Civic s odtrhnutou prednou napravou. (V)