Frenky: Ešte máš záujem keď uvidím 1814 alebo si sa už odviezol. Bo dnes bola na 97. Aj by som ti napísal, len som nevidel poradie.
Nehajte Mat3ja na pokoji. Iba robí to čo tu videl od iných. Keď sem i na diskus napíše niekto sťažnosť, tak okamžite prichádza veta: NIE SME DPB.
Nehajte Mat3ja na pokoji. Iba robí to čo tu videl od iných. Keď sem i na diskus napíše niekto sťažnosť, tak okamžite prichádza veta: NIE SME DPB.
d3k0