Reakcia na: Darro #15767:
No dobre, lenze tych vandalov nie je zas tolko vela. Keby sa tie vozy prezreli kazdy den, a odstranili by sa nalepky a cmaranice, tak by boli vozy ciste. A za jeden den predsa vandali neznicia cely voz. Max. nalepia zodve nalepky...

COLOR