Reakcia na: Weer #15709:
JA na to dodam iba,ze nie sme stranky DPB,ale ano uznam za pravdu,ze mame v zlom stave autobusy,vsetko,ale budme radi,ze nemusime chodit pesibusom.A pre tychto ludi by som ani v zivote nekupil nove autobusy a preco aj???Ved ludia si nevedia nic vazit,vsetko len ponicia...JA by som im dal do ulic stareho ikarusa co ani okna nema a na bok by som im dal drevenu lavicu a potom by sa videlo...Nic v zlom,ale treba to aj z takejto stranky hodnotit..Ine otazky treba adresovat na www.dpb.sk!
M: ZV 7717/5
Mimoriadna linka X1: 2017, 2621, 2817, 3604, 4824 (este bol pripraveny aj 2811, ale ten nakoniec nemusel ist, kedze uz bola obnovena premavka elektriciek)
COLOR
Vykolaj 7106 L8/1 Hlavna stanica (bola aj novinka). Trvanie asi 30 minut.
Nasledna nehoda 7909+10 pod Lafranconi na prejazde nabrala auto, zdrzanie asi hodinka, vsetko sa tocilo pri Soferovi, 6xZV: 3604, 2811, 2621, 4824...??? (Jano vie). Z Dubravky sa jazdilo, az kym uz neboli vozy. Bigmac 7781+82, chudak na L12 sa tocil stale dokola
Dnes poobede? sa pri Palme stala hromadna DN, ked bus na dojazde nabural do silnobrzdiaceho dzipu pred nim, do busu skodovka a do skodovky dalsi dojazd (mam z 3. ruky). Mozno medzi nimi bola 3709.