Reakcia na: Weer #15709:
JA na to dodam iba,ze nie sme stranky DPB,ale ano uznam za pravdu,ze mame v zlom stave autobusy,vsetko,ale budme radi,ze nemusime chodit pesibusom.A pre tychto ludi by som ani v zivote nekupil nove autobusy a preco aj???Ved ludia si nevedia nic vazit,vsetko len ponicia...JA by som im dal do ulic stareho ikarusa co ani okna nema a na bok by som im dal drevenu lavicu a potom by sa videlo...Nic v zlom,ale treba to aj z takejto stranky hodnotit..Ine otazky treba adresovat na www.dpb.sk!
M: ZV 7717/5
Mimoriadna linka X1: 2017, 2621, 2817, 3604, 4824 (este bol pripraveny aj 2811, ale ten nakoniec nemusel ist, kedze uz bola obnovena premavka elektriciek)
Andy
- pred 11:00 - ZV 201x na 50
- pred 11:00 - 3606 na 50 na zastavke Mileticova bola odstavena, lebo v nej zaspal nejaky sfetovanec
- okolo 11:00 - orezavali stromy nad vedenim na Trencianskej, takze bol na cas vypinany prud (201, 209)... Problem bol v ale aj v tom, ze to zas potom nevedeli zapnut. Mnou videne konkretne zdrzanie trvalo asi 20 minut.
- Okolo 18:00 zrazilo auto nejaku staru osobu prechadzajucu cez Zahradnicku pri zastavke. Asi to uz nerozchodila, pretoze este okolo 19:30 robili vseljaku dokumentaciu a pod. Dokonca tam boli ku koncu asi na 30 minut odstavene trolejbusy v smere do centra (205, 212)
- Pokazena bola aj 6294 na 209, hradil ju 6283, navyse sa nemohla potom dostat cez Zahradnicku naspat na trasu kvoli zrazenej starej osobe
- Okolo 20:00 sa nieco vykolajilo na stanici - pravdepodobne K2S na linke 8. Asi nahradnu dopravu som videl nejaky Ik415 ako ZV HLAVNA STANICA