Reakcia na: s666n #15684:
A ja ze preco peco mi neprisiel vcera vecer o 22:48 k Tescu "ZV" ked vypadol voz na linke c.93/9.
Aspon som pomrzooool a vymrzooool a zmrzooool a skoro rozsiiiipal
Aspon som pomrzooool a vymrzooool a zmrzooool a skoro rozsiiiipal



Bolo to brane ako zart preto som tam hodil smajla.
Darro
Myslim ze som ta dnes o 11:18 videl stat na HL. Stanici cakal si na nastupisti kde stoja trolejbusy a ja som uz sedel v c.93 ked som ta spozoroval zo 4949...