Reakcia na: galiyosha #15627:
Ano dvaja vodici ktory maju zadelenie maju skoro vzdy pridelene vozidlo na ktorom stale jazdia, niektory prideleny voz nemaju preto ze nie su vozidla alebo ich nechcu dobrovolne...Ked ma vodic zalohu tak len asi raz za pol roka sa mu stane ze dostane na zalohu prave vozidlo na ktorom jazdi iny vodic tiez zo zalohy...

M: ZV 2830/4
Darro
Kazdy vodic vie co bude mat zajtra a aj do konca mesiaca, len v zadeleni ma este aj zalohy ktoru ked ma mat dostane niekoho sluzbu kto vypadol takze on dojde normalne do garaze a sedi tam kym niekto nepride a on to dostane takto tam byva asi 5 vodicov.
Kazdy vodic je prideleny do urciteho zadelenia napr. 100-kove a tam sa nachadzaju urcite linky ktore robi cely mesiac a ked dojde na koniec toho zadelenia tak ide znovu len v neparnom alebo parnom stlpci.
Chapes???