mat3j> ked uz tak qwix a priznal sa, a teraz uz mozes povedat, koho si myslel ty.
Inak aby sa tu neobjavovali "zarucene cerstve" informacie>
od 8.11.2003 prestal premavat klbaky na L29, 37 a 43. Na posledne menovanej je aj cez vikend 3632. To ja len keby ste nevedeli.
Tomas> heh, alebo na cierne pivecko.
Inak aby sa tu neobjavovali "zarucene cerstve" informacie>
od 8.11.2003 prestal premavat klbaky na L29, 37 a 43. Na posledne menovanej je aj cez vikend 3632. To ja len keby ste nevedeli.
Tomas> heh, alebo na cierne pivecko.
si
Re #15523 Student: myslim ze spravne by otazka znela ze kde a preco chodia 70ky tak plne a kde sa v nich ludia beru - a odpoved je ak sa nemylim v tom, ze 71 sa odklana z bajkalskej uz na pristavnom moste (a nechodim s nou sice v tom spravnom case a smere na to aby som ju chytil najviac vytazenu, ale podla mojich pozorovani sa v smere do mesta 71 citelne vyprazdni v slovnafte a cez tie paze popri pristave ide uz dost prazdna... (btw, nestacila by tam iba linka 82 ???)