mat3j> ked uz tak qwix a priznal sa, a teraz uz mozes povedat, koho si myslel ty.
Inak aby sa tu neobjavovali "zarucene cerstve" informacie>
od 8.11.2003 prestal premavat klbaky na L29, 37 a 43. Na posledne menovanej je aj cez vikend 3632. To ja len keby ste nevedeli.
Tomas> heh, alebo na cierne pivecko.
Inak aby sa tu neobjavovali "zarucene cerstve" informacie>
od 8.11.2003 prestal premavat klbaky na L29, 37 a 43. Na posledne menovanej je aj cez vikend 3632. To ja len keby ste nevedeli.
Tomas> heh, alebo na cierne pivecko.
fobust
Ja som sa v nej v nedelu aj viezol. Keby som aj nieco zjedol, tak sa pogrcam! To je humus, nie elektricka, chcem vediet, co by na take nieco povedali vo Viedni, predstav si taky Duewag... To by na mieste vyhodili toho co to vypravil. V Prahe by niekto za to tiez dostaz poyeb. Iba v Bratislave sa to berie ako bezna vec... Je to smutne...