Uz ste isli 1830? Vsak to sa ide rozpadnut ked stoji na semafore alebo na zastavke. To je 100x horsie ako 1827. To tej prvej kolone nevadi, ze im druha dava najvacsie serble? Vsak to ked stoji, tak cestujuci vzadu maju pocit ako pri zemetraseni
To este chvilu tak bude jazdit a rozpadne sa. Preco to neopravia?
To este chvilu tak bude jazdit a rozpadne sa. Preco to neopravia?
Tomu hovorim sluzby!
frenky
Nedal som to ako novinku, lebo mi blbol net.
d3k0, mat3j> no vidim, ze ste sa vytesili. A mne tu niekto ide hovorit, ze naco sa hadam s COLORom na 20 prispevkov.